Uygun fiyatta yüksek kaliteli konut ihtiyaçlarınız için siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmak azmi ile yola çıktık.

Uzun yıllardan beri merkezi unkapanında olan özbir grup müzik, televizyon, yapımcılık Ltd. Şti. yıllardır müzik ve televizyon camiasına birçok ünlü ismi kazandırmış olup sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Faaliyet gösterdiği her sektörde en iyiyi sunmak için yola çıkan Özbir Grup, inşaat sektörüne de yatırım yaparak sektörün en iyileri arasındaki konumunu korumaktadır. İstanbul’ un inşaat sektöründe en hareketli ve büyük bölgelerinde mülkiyeti kendinde olan arsalar üzerine gerçekleştirdiği konut projeleriyle bu bölgelere uygun fiyatlı ve kaliteli, yabancı yatırımcılarında en çok tercih ettiği firmaların en başında gelmektedir. Ayrıca İstanbul' un çeşitli semtlerinde kat karşılığı işler yaparak kalitesini ve güvenini ispatlamıştır.

Yapmış olduğu tüm projelerde, tüm insanların ortak hayali olan bir ev sahibi olma hayalini her bütçeye uygun, iskanlı, kat mülkiyeti tapulu, teslim sonrası her türlü tamirat ve bakım desteğini sağlayarak satış sonrası da müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu istikrarlı çalışmamızın karşılığında 6 ay gibi kısa süre içerisinde bitirmiş olduğumuz küçük çaptaki projelerimizi 1 ay gibi kısa bir zamanda satarak bölgede ki prestijimizi ve müşteri güvenini kazandık. Bize duyulan bu güvenin verdiği motivasyon duygusuyla yola çıkarken edindiğimiz müşteri memnuniyeti kapsamlı misyonumuzu koruyarak daha büyük projelere imza atmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

İş Ortaklarımız